Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 19 czerwca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 19 czerwca o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

A zobaczyć będzie można między innymi:

Scania G 400 wywrotka – nie zawsze potrzebna jest duża wywrotka na czteroosiowym podwoziu. Auto o mniejszej o jedną liczbie osi może także przewieźć spory ładunek, a przy tym jest zwrotniejsze. Na pokazywanej Scanii zabudowano ciekawą skrzynię samowyładowczą rodzimej produkcji, pochodzącą z firmy KH Kipper.]

Łaźnia dla ciężarówek – czystym autem jeździ się przyjemniej, bezpieczniej i mniej stresująco, bo wiadomo, że służby kontrolujące zwracają także uwagę na estetykę pojazdu. Ręczne wykąpanie zestawu jest oczywiście możliwe, a jeśli jeszcze dysponujemy myjką ciśnieniową to i nieco łatwiejsze. Jednak najlepiej, bo najszybciej i bez wysiłku, skorzystać z profesjonalnej myjni. Zresztą w trasie innej możliwości nie ma.

Stacja Paliw Roku 2010 – redakcja Polskiego Trakera wraz ze stowarzyszeniem Klub Polskiego Trakera oraz Polską Izbą Paliw Płynnych od lat organizują wśród zawodowych kierowców plebiscyt, w którym wybierana jest najlepsza stacja paliw. Zajrzymy do Osjakowa na zdobywczynię tytułu na rok 2010 i dowiemy się, dlaczego zdobyła ten laur.

Iveco dla Pepsi – 32 nowe Iveco Eurocargo zasiliło niedawno flotę przewożącą napoje. Kompletny samochód to połączenie włoskiego podwozia i polskiej zabudowy. Zarówno jedno jak i drugie powinno świetnie się sprawdzić w transporcie tego, stawiającego dość specyficzne wymagania, ładunku.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: zapraszamy na „KAC” do Deszczna; Ford Transit; w Opolu uczczono rocznicę bitwy pod Monte Cassino; będziemy płacić za przejazd po drogach w Rosji.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.