Select Page


Na osi w TVN TURBO 2-8.04.2011


 

W najbliższym odcinku: Iveco Eurocargo; Z wizytą w fabryce Stas;  Nietypowo napędzane autobusy Mercedesa; Hydrodrive i Optitrack.Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota 2 kwietnia o godz.14.00

UWAGA! NOWE DOGODNE TERMINY EMISJI POWTÓREK:
Sobota (02.04) – godz.22.15, Niedziela (03.04) – godz.15.00, 00.50,
Poniedziałek (04.04) – godz. 12.00, Wtorek (05.04) –  godz. 00.50,
Czwartek (07.04) – godz. 9.55, Piątek (08.04) – godz. 6.00

A zobaczyć będzie można między innymi:
Iveco Eurocargo – lżejsze ciężarówki do 12 ton DMC kojarzą się najczęściej z transportem dystrybucyjnym. Pokazywane Iveco doskonale poradzi sobie z takimi zadaniami. Jednak pewne jego cechy sprawiają, że śmiało można wysyłać ten samochód na dalekie trasy.

Z wizytą w fabryce Stas
– niektórzy powiadają, że są samochody i jest Mercedes. W odniesieniu do naczep powiedzonko brzmiałoby: są naczepy i jest Stas. Marka nie jest jeszcze w Polsce dobrze znana, a warto nią się zainteresować. Lekkie i wytrzymałe pojazdy belgijskiego producenta z pewnością dobrze zniosą nasze realia.

Nietypowo napędzane autobusy Mercedesa
– pokażemy dwa pojazdy, które powstały w ramach przyjętego przez koncern Daimler programu pod nazwą „Tworzymy transport przyszłości”. Hybrydowe Citaro już niedługo produkowane będzie seryjnie, a kilkadziesiąt egzemplarzy modelu zasilanego ogniwami paliwowymi przeszło bardzo intensywne testy.

Hydrodrive i Optitrack – pewnie niejednemu kierowcy i właścicielowi pojazdów marzyła się ciężarówka, której klasyczny układ napędowy w razie nagłej potrzeby zamieniał się w konfigurację z dołączanym napędem osi. Takie możliwości daje dodatkowy napęd hydrauliczny, w MAN’ie zwany Hydrodrive, a w Renault Optitrack.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: MAN oferuje „obietnicę mobilności”, obejmującą 1 milion kilometrów przebiegu lub okres ośmiu lat eksploatacji; Fiat Ducato Luxoo; szkolący kierowców spotkali się pod egidą stowarzyszenia Kierowca.pl; Volvo prowadzi portal społecznościowy dla kierowców samochodów ciężarowych.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.