Select Page


Na osi w TVN TURBO


 

W programie m.in.: Ile pali ciężarówka, Unimog do wszystkiego, Rewolucja w egzaminach na prawo jazdy, Kierowca i jego ciężarówka.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI:
Sobota  10. Grudnia o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień: Sobota (10.12) – godz. 22.50, Niedziela (11.12) – godz.14.45,2.05,
Poniedziałek (12.12) – godz. 1.50, Wtorek (13.12) –  godz. 6.10, 23.45, Czwartek (15.12) – godz. 10.00,
Piątek (16.12) – godz. 6.00 .

a zobaczyć będzie można między innymi:

Ile pali ciężarówka – Iveco postanowiło ujawnić, ile pali ciężarówka tej marki i zaproponowało redakcji „Polskiego Trakera” i nam, żeby przekonać się o tym osobiście. Ruszyliśmy więc Eco Stralisem w trasę. Obciążony w dopuszczalnych granicach zestaw prowadził Mistrz Świata Kierowców Zawodowych.

Unimog do wszystkiego – na katowickim lotnisku Muchowiec Mercedes zorganizował prezentację pojazdów specjalnych, wśród których znalazła się cała gama modeli Unimoga, oraz jeden rodzynek – Zetros. Samochody pokazały, co potrafią zrobić ze śniegiem, trawą i zaroślami.

Rewolucja w egzaminach na prawo jazdy – stowarzyszenie Kierowca.pl zaprosiło właścicieli ośrodków szkolenia kierowców z całego kraju do Bełchatowa, aby przekazać najnowsze wieści dotyczące nadchodzących zmian w przepisach. Wychodzi na to, że telewizory będą potrzebne do egzaminów teoretycznych, bo ich podstawą mają być klipy wideo.

Kierowca i jego ciężarówka – przedstawiamy istne drogowe monstrum, jednak nie groźnego potwora, a ratownika. Wraz z kierowcą niosą pomoc tym, których na drodze spotkała przykrość, nieszczęście, albo wręcz tragedia.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Continental jednym ze sponsorów polsko-ukraińskich Mistrzostw Europy 2012; nowe Iveco Daily; jest już jasna definicja pojazdu nienormatywnego; nowy Mercedes Actros posłuszniejszy kierowcy.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.