Select Page


Na osi w TVN TURBO 20.11 – 27.11.2010


 

W najbliższym odcinku m.in.: Premiera Volvo FMX w Polsce, MAN otwiera Truck & Bus Center w Gdańsku, Mercedes Vito dla VIP’a, Relacja z targów IAA Hanower cz.4.


Premiera najbliższego odcinka NA OSI

Sobota 20 listopada o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (21.11) – godz.15.00
Poniedziałek (22.11) – godz. 3.00 ,15.15
Wtorek (23.11) –  godz. 9.35, 23.30
Środa (24.11) –  godz. 4.25, 13.20
Czwartek (25.11) – godz. 6.00
Piątek (26.11) – godz. 8.50
Sobota (27.11) –  godz. 3.35

A zobaczyć będzie można między innymi:

Premierę Volvo FMX w Polsce – bez żadnych wątpliwości trzeba przyznać, że najnowsze Volvo FMX powstało pod dyktando przewoźników, obsługujących branżę budowlaną. Wskazuje na to wiele cech, jakie można dostrzec w różnych wersjach tego modelu. Jedną z najciekawszych odmian jest samochód 4 osiowy, ale o 3 osiach z tyłu.

MAN otworzył Truck & Bus Center w Gdańsku – wszystko wskazuje na to, że ten rok stoi u MAN’a pod znakiem rozbudowy sieci serwisowej. Po otwarciu w połowie roku Truck & Bus Center w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, niedawno bliźniaczy obiekt uruchomiono w Gdańsku.

Mercedes Vito dla VIP’a – firma, zajmująca się profesjonalnie zabudowami pojazdów, potrafi prozaicznego dostawczaka zamienić w prawdziwy azyl dla Bardzo Ważnej Osoby. Tak przemieniony Mercedes Vito wręcz ocieka luksusem: szlachetne drewno, dwukolorowa skórzana tapicerka, barek z kryształową zastawą, wielki ekran LCD, hi-end’owy zestaw audio, elektrycznie rozkładana kanapa z podnóżkiem – no cóż – na basen brakło już miejsca.

Relacja z targów IAA Hanower cz.4 – obok pojazdów pochodzących prosto z taśm produkcyjnych, producenci aut użytkowych chwalą się też swoimi wizjami przyszłości. Tak więc Iveco obok Eco Stralisa wystawiło Glidera – dojrzałą do realizacji koncepcję ciężarówki. Impreza w Hanowerze jest także miejscem, gdzie honoruje się samochody tytułami pojazdu roku. Van’em 2011 został Fiat Doblo Cargo, zaś pick-up’em 2011 Volkswagen Amarok.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: kiedyś niezwykle popularna w Polsce, Tatra teraz przypomina nam o sobie; znacznie wzrosła produkcja aut dostawczych w Polsce, a na czele jest VW Caddy; jedną z najnowszych stacji obsługi w sieci MAN’a jest serwis partnerski tej marki działający w Piotrkowie; Volvo Trucks rozpoczyna testy eksploatacyjne samochodów ciężarowych napędzanych silnikami spalającymi mieszankę metanu i oleju napędowego.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy inspektor transportu drogowego Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.