Select Page


Na osi w TVN TURBO 20-27.08.2011


 

W najbliższym odcinku: MAN TGS hydraulik; Premiera nowego Mercedesa Actrosa; VII Zlot „Master Truck”.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI:
Sobota  20. sierpnia o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień:Sobota (20.08) – godz. 22.15, Niedziela (21.08) – godz.15.00 ,
Poniedziałek (22.08)  – godz. 17.55 , Wtorek (23.08) –  godz. 8.15 , 14.30, 23.55,
Czwartek (25.08) – godz. 18.25, Piątek (26.08) – godz. 6.00, 14.30, Sobota (27.08) – godz. 6.45,

a zobaczyć będzie można między innymi:
MAN TGS hydraulik – prezentujemy ciągnik siodłowy MAN TGS 18.440 w ciekawej konfiguracji napędu i zabudowy. Samochód wyposażono w Hydrodrive, czyli dołączany napęd hydrauliczny przedniej osi, dzięki czemu w razie potrzeby napędzane są wszystkie koła ciężarówki. Ciągnik – dzięki zdublowanym układom zabudowy – może obsłużyć naczepę samowyładowczą, albo na przykład cementonaczepę.

Premiera nowego Mercedesa Actrosa – około 500 dziennikarzy z całej Europy podziwiało w Brukseli prawdziwie historyczny spektakl, jaki towarzyszył oficjalnej premierze nowego Actrosa. Samochód, którego pierwsze egzemplarze już lada dzień pojawią się na drogach, nie jest tylko prostą modyfikacją obecnego modelu. Skonstruowany został w myśl wymogów ekologii, komfortu pracy kierowcy i jak najwyższej efektywności.

VII Zlot „Master Truck”
– tegoroczna impreza cechowała się kilkoma nowościami. Najważniejszą z nich była nowa lokalizacja: autodrom szkoły jazdy Delta mieszczący się na lotnisku Aeroklubu Opolskiego. Stąd niejako naturalne było urozmaicenie Zlotu – i tu nowość kolejna – pokazami i piknikiem lotniczym. Ale nie mogło też braknąć tradycyjnego dla Master Truck’a wieczornego konkursu oświetlenia aut, który oczy poraża blaskiem tysięcy świateł, a uszy pieści basem silników i barytonami klaksonów.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: nowe Iveco Daily trafi we wrześniu do salonów; nawet seryjny MAN nadaje się do driftu; kulawy system poboru opłat Via Toll; polscy mechanicy powalczą w finale Scania Top Team.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.