Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 20 marca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 20 marca o godz. 14.00
powtórki:nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30

TEST:

MAN TGS ratownictwo drogowe – czteroosiowa ciężarówka z napędem na wszystkie koła stanowi doskonałą podstawę do  zbudowania ciężkiego pojazdu ratownictwa drogowego. Na pokazywanym pojeździe znalazł się żuraw, podnośnik i  wciągarki. Auto może więc podjąć się niemal każdej akcji ratowniczej, której prowadzenie ułatwia rozbudowany  zestaw drobniejszego wyposażenia.

FELIETON:
– prezes odsłania rąbek tajemnicy – podczas niedawnego spotkania z przedstawicielami mediów prezes Mercedes-Benz  Polska Jan Madeja uchylił nieco zasłonę, okrywającą zamiary firmy na rok 2010. Plany są ambitne i mają wyraźnie  wielokierunkowy charakter, obejmują bowiem zarówno działania w zakresie sprzedaży pojazdów jak i ich obsługi, ale  też myśli się o dotarciu do nowych grup klientów.

REPORTAŻ:
Dodge Ram 3500 – u nas powiemy o tym samochodzie pick-up, a w jego ojczyźnie zaliczany jest do ciężarówek. W
konkursie jednego z najdłużej wydawanych w USA czasopism motoryzacyjnych tego właśnie Dodge’a wybrano Ciężarówką
Roku 2010. Staramy się odpowiedzieć na pytanie, co kierowało jurorami przy ferowaniu takiego werdyktu.

KIEROWCA I JEGO AUTO:
– Adam i Indianka – rdzenni mieszkańcy Ameryki byli za pan brat z przyrodą, więc nie straszne im były, czasami  niezwykle surowe, warunki klimatyczne. Adam i jego Indianka też nie lękają się ekstremalnych temperatur i bez  obaw ruszyli na wyprawę za koło polarne.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop,  a w nim: już niebawem za karę nałożoną za naruszenie przepisów drogowych w dowolnym państwie Unii Europejskiej,  kierowca będzie musiał zapłacić w swoim kraju zamieszkania; Parlament radzi nad tzw. ustawą kryzysową; pod koniec  2011 roku transportowców będą obowiązywać nowe dokumenty; Fiat niezmiennie na czele polskiego rynku aut  dostawczych.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego  Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi” zaprasza swoich Widzów do aktywnego współredagowania programu. Na drodze ciągle coś się dzieje.  Wypadek, złe oznakowanie drogi, a może coś wesołego? Masz kamerę – sfilmuj i przyślij. Może właśnie Twoje zdjęcia  zobaczysz w telewizji!? Przysyłajcie kasety VHS, Video 8, DV CAM wraz z informacją gdzie i kiedy nagraliście  kasetę.

UWAGA! Autorom wykorzystanych materiałów wypłacone zostaną honoraria

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.