Select Page


Na Osi w TVN Turbo 21.04.2012


 

Premiera najnowszego odcinka 21.04. o godz.14 w TVN TURBO

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 21.04. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Przeanalizujemy co trzeba naprawić w używanym DAFie CF i jaką sumę trzeba uzbierać na wymianę części by pojazd służył nam jeszcze trochę czasu.

Szansa dla kierowców, którzy nie mają możliwości wykupić szkolenia kwalifikacyjnego dla kierowców zawodowych – firma Cargo organizuje bezpłatne szkolenia dofinansowane przez Unię Europejską.

Seria „Amerykański trucker w Polsce”. W tym odcinku Hiob przetestuje MAN’a TGX Szkoły Ekonomicznej Jazdy tego koncernu. Dowiemy się też, że w Ameryce zamiast tachografów używa się kartki i ołówka.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Mercedes na dłuższe wyjazdy, zakończenie dynamicznych prezentacji Iveco, Skyliner doceniony, serwis Renault.
Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

POWTÓRKI PROGRAMU:
Sobota godz. 22:30,
Niedziela godz. 14:55, 3:30,
Poniedziałek godz. 9:50,
Wtorek godz. 6:55, 23:25,
Środa godz. 2:40,
Piątek godz. 10:30

Więcej informacji…www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.