Select Page


Na osi w TVN TURBO 21-27.05.2011


 

W najbliższym odcinku: Jak wybierano najlepszego dostawczaka; Płyn w tabletce; Królowa V8; MAN 4×4 na poduszkach.Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota 21 maja o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (21.05) – godz. 22.15, Niedziela (22.05) – godz.15.00
Wtorek (24.05) –  godz. 23.59, Środa (25.05) –  godz. 15.30
Czwartek (26.05) – godz. 10.20, Piątek (27.05) – godz. 6.00

A zobaczyć będzie można między innymi:

Jak wybierano najlepszego dostawczaka – w ubiegłym roku po raz pierwszy dziennikarze zajmujący się cięższą motoryzacją wybrali najlepszy w Polsce samochód dostawczy. W tym roku wybory przeprowadzili powtórnie, a w drogowym teście porównywali 8 furgonetek o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsięwzięciu patronowała redakcja miesięcznika „Van Ekstra”.

Płyn w tabletce – być może francuskiego wynalazcę olśniło, kiedy delektował się filiżanką kawy sporządzonej z proszku. Idea zamieniła się w tabletki, podobne do tych, jakie stosuje się w zmywarkach do naczyń i także służące utrzymaniu czystości. Z jednej kostki otrzymuje się 5 litrów płynu do spryskiwaczy.

Królowa V8 – w godnej jej majestatu oprawie, bo na reprezentacyjnym dziedzińcu zamku Książ, pierwszy w Polsce właściciel takiej Scanii otrzymał kluczyki do swojego pojazdu. Rzucające na kolana parametry silnika – 730 KM i 3500 Nm – znajdą u nowego właściciela samochodu pole do popisu, choć póki co, okrywa je tajemnicza mgiełka.

MAN 4×4 na poduszkach
– „jeżdżę jedyną taką furą” mówi kierowca tego samochodu i ma rację, bo ten mały „maniuś” nie dość, że ma wszystkie koła napędzane, to jeszcze zawieszony jest pneumatycznie. A przy tym jest to trójstronna wywrotka z hydroburtą.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: silniki Euro 6 Scanii; Mercedes Sprinter LPG; premiera Irizara i6; zapraszamy na 18 Trakerskie Spotkanie do Krakowa.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor transportu drogowego Tadeusz Sterniuk. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.