Select Page


Na osi w TVN TURBO 22.01 – 28.01.2011


 

W najbliższym odcinku m.in.: Nowy Mercedes Vito, Komputerowe wspomaganie nauki, Gala Logistyki, Goście z USA.

 

 

Premiera najbliższego odcinka NA OSI

Sobota 22 stycznia o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (23.01) – godz.15.00
Poniedziałek (24.01) – godz. 8.00, 15.25
Wtorek (25.01) – godz. 8.30, 23.40
Czwartek (27.01) – godz. 6.00, 13.20
Piątek (28.01) – godz. 9.45

 

A zobaczyć będzie można między innymi:

Nowy Mercedes Vito – odnowione Vito zyskało jeszcze atrakcyjniejszy wygląd zewnętrzny, no i we wnętrzu też znaleźć można nowe elementy wyposażenia. Ale zmian najważniejszych gołym okiem nie widać, bo ukryte są pod karoseryjnymi blachami. Nowa gama silników i zestrojenie skrzyni biegów wraz z pakietem Blue Efficiency są dowodami ekologicznej ofensywy Mercedesa.

Komputerowe wspomaganie nauki – obowiązkowe szkolenia kierowców zawodowych mogą być z powodzeniem wspierane nowoczesnymi technikami. Jedną z nich jest e-learning, oparty o wykorzystanie komputerów. Tę nowoczesną i elastyczną metodę wykorzystuje się w wielu ośrodkach szkolenia kierowców w całym kraju, ale jak każda nowość, budzi wiele kontrowersji.

Gala Logistyki – już po raz 9 przeprowadzono badanie operatorów logistycznych. Ich funkcjonowanie oceniali sami klienci, korzystający z proponowanych usług. Na hucznej Gali najlepszych uhonorowano złotymi, srebrnymi i brązowymi godłami Operatorów Logistycznych Roku 2010. Nagrodzono także firmy, które wprowadziły innowacyjne dla logistyki rozwiązania.

Goście z USA – ciężarówki zza wielkiej wody nie są częstym widokiem na drogach w kraju. Stąd też, kiedy natknęliśmy się na kilkadziesiąt takich pojazdów, zgromadzonych w jednym miejscu i czasie, nie mogliśmy się oprzeć chęci bliższego im przyjrzenia.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: amerykański luksusowy Sprinter dla VIP’ów; 10 000 policjantów pracowało w Święta; w Europie rośnie liczba rejestracji nowych pojazdów użytkowych; ITD może zatrzymywać pojazdy osobowe i motocykle.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest 


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.