Select Page


Na osi w TVN TURBO 22-28.10.2011


 

Premiera najbliższego odcinka NA OSI:
Sobota  22 października o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień: Sobota (22.10) – godz. 22.25, Niedziela (23.10) – godz.15.00
Wtorek (25.10) –  godz. 6.20, 13.30, 23.45, Piątek (28.10) – godz. 6.00 .

a zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGX – kilka powodów skłoniło nas do zajęcia się tym samochodem. Oto one w telegraficznym skrócie: duża kabina, system nadzoru toru jazdy, adaptacyjne dostosowywanie prędkości, silnik spełniający normę EEV i skrzynia przekładniowa TipMatic. Ale poza tymi  aspektami technicznymi interesujące są też inne: firmowa obsługa finansowa transakcji, oraz 36 miesięczna gwarancja.

Nowy Actros w praktyce – ochota na zajęcie miejsca za fajerą nowego Actrosa przyszła już podczas brukselskiej premiery, więc kiedy okazja się nadarzyła, natychmiast skorzystaliśmy z takiej możliwości. Samochód o zupełnie różnych od poprzednika cechach, zachował jednak z niego to co najlepsze, dokładając jeszcze więcej. Ujeżdżanie nowego Actrosa dostarczyło nam  bardzo wielu pozytywnych wrażeń.

Kierowca i jego ciężarówka – nie każdy kierowca zmusza swoją ciężarówkę do pokonywania takich wertepów, bagien, brodów i wszelakiej maści bezdroży, w dodatku jak najszybciej, na czas, aby konkurentów pozostawić w tyle. Takie traktowanie auta nie jest tu jednak przejawem jakiejś swoistej odmiany sadyzmu, bo wbrew pozorom kierowca wyczynowy musi o swój samochód bardzo się troszczyć.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: wyprodukowano milion VW Caddy; niedoskonałość Via Toll w Polsce naraża kierowców na gigantyczne kary; w Starachowicach uruchomiono produkcję szkieletów autobusów Neoplan; Iveco Poland ma nowego dyrektora generalnego.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.