Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 22 maja godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 22 maja o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

A zobaczyć będzie można między innymi:

Mercedesa Actrosa 4141 8×6 – utytułowany Actros MP3 jest – dzięki swoim cechom – doskonałą podstawą do zbudowania wywrotki. Mocna konstrukcja i przystosowanie do trudniejszych warunków eksploatacji sprawiają, że pojazd poradzi sobie niemal wszędzie. Ważnym wyróżnikiem tego Mercedesa jest także ekologia.

Który dostawczak najlepszy? – takie pytanie postawili sobie dziennikarze z kilku branżowych czasopism i postanowili znaleźć na nie odpowiedź. Ale nie zajęli się tematem za pomocą piór, czy raczej komputerowych klawiatur, tylko wzięli 6 samochodów i ruszyli w trasę. Wszechstronna ocena aut pozwoliła wyłonić zwycięzcę.

„Betonowy Świat” za wielką wodą – olbrzymia impreza targowa poświęcona jednemu tematowi gromadzi co roku setki wystawców i tysiące zwiedzających. Ale też jej motyw przewodni jest szeroki jak rzeka, bo choć samo słówko „beton” jest krótkie, to związanych z tym tworzywem budowlanym zagadnień jest cały ogrom.

Kierowcę i jego ciężarówkę – Janusz ma wszystkie kategorie prawa jazdy, a za kółkiem spędził już 15 lat. Teraz jeździ autocysterną na podwoziu Volvo.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: bydgoski Truck & Bus Show otworzył sezon imprez trakerskich; o jedną trzecią wzrosła produkcja aut dostawczych w tyskiej fabryce Fiata; zapraszamy od 9 do 11 lipca na zlot Master Truck do Opola; MAN ogłosił „Wiosnę w Sadach”.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.