Select Page


Na Osi w TVN Turbo 23.11.2013, godz. 14:00


odcinek 536_actros
 

Zapraszamy do oglądania najbliższego odcinka programu „Na Osi” w TVN Turbo., w którym zobaczyć będzie można między innymi:
• Test nowego Mercedesa Actrosa „EkoBestii” z silnikiem o mocy 420 koni mechanicznych. Zobaczyć będzie można, że pojazd cechują nie tylko funkcjonalność i solidność wykonania, ale też nowoczesne, awangardowe wzornictwo.
• Relację z premiery nowych ciężarówek Renault. Premiera odbyła się z wielkim rozmachem w Warszawie. Wydarzenie warte uwagi między innymi ze względu na fakt iż nieczęsto dochodzi do jednoczesnej premierowej prezentacji całej gamy pojazdów.
• Relację ze zlotu tuningowanych ciężarówek „International Truck Day Show” we Włoszech. Bodaj ostatni w tym sezonie zlot był o tyle ciekawy, że gościły na nim wszelkiej maści tuningowane cacka. Można było spotkać zarówno Volvo, jak i Renault, czy Iveco, a nawet zdobionego krokodylą skórą Freightlinera!
W odcinku ponadto:
• ekspert z firmy Statoil doradzi co nieco na temat eksploatacji silników wysokoprężnych
• pokażemy premierowy model Mercedesa Sprintera w wersji furgon
• odwiedzimy nową siedzibę firmy MAN Truck & Bus Polska, gdzie powstała Akademia Serwisowa, w której będą szkoleni mechanicy oraz… dziennikarze!
• Relacja z wręczenia statuetki Master Truck of the Year 2013 dla nowego Volvo FH

Premierowa emisja programu w sobotę 23. listopada o godz. 14:00.
Powtórki w następujących terminach:
niedziela godz. 16:15 i 21:35
poniedziałek 12:45
wtorek 16:30 i 23:40
środa 4:55
piątek 7:00

Serdecznie zapraszamy do oglądania oraz do śledzenia zapowiedzi na naszej stronie internetowej www.naosi.pl oraz na Facebook’u www.facebook.com/ProgramNaOsi!

 

Zajawka „Na Osi”


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.