Select Page


Na osi w TVN TURBO 23-29.04.2011


 

W najbliższym odcinku: Mercedes Axor 1843; Akademia Trenera Wykładowcy; Co nowego w firmie KH Kipper; Kierowca i jego ciężarówka.Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota 23 kwietnia o godz.1400

UWAGA! NOWE DOGODNE TERMINY EMISJI POWTÓREK:
Sobota (23.04) – godz.22.15, Niedziela(24.04) – godz.15.00, Wtorek (26.04) – godz. 00.00,
Środa (27.04) – godz. 15.30 , Czwartek (28.04) – godz. 10.20, Piątek (29.04) – godz. 6.00

A zobaczyć będzie można między innymi:

Mercedes Axor 1843 – ten model Mercedesa nazwać można byłoby pośrednikiem, bo powstał jako ogniwo pośrednie pomiędzy Actrosem a Atego. Jednak więcej wspólnego ma z większym bratem. Stąd dość prosto wskazać można obszar jego zastosowań: transport dalekobieżny. Po co więc takie auto? Bo ze względu na dość ascetyczne wyposażenie jest po prostu tańsze.

Akademia Trenera Wykładowcy – aby szkolić innych trzeba samemu mieć odpowiednio wysoki poziom wiedzy. Przyjmując takie założenie stowarzyszenie Kierowca.pl uruchomiło cykl szkoleń pod nazwą Akademia Trenera Wykładowcy, podczas których swoją wiedzę mogą poszerzać ci, którzy szkolą kierowców.

Co nowego w firmie KH Kipper – już od blisko 20 lat pod Kielcami powstają ciekawe zabudowy. Stały rozwój firmy i ciągłe poszukiwanie nowych odbiorców skutkują nowymi konstrukcjami. Obecnie KH Kipper nie samymi wywrotkami stoi.

Kierowca i jego ciężarówka – poznamy kolejnego gościa w naszej galerii nietuzinkowych. Auto, którym jeździ, przypomina o początkach rodzinnej firmy prowadzonej przez ojca i dwóch synów.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: ponad 500 uczniów z blisko 200 szkół walczyło w półfinale XII Olimpiady Techniki Samochodowej; przyjazny środowisku Iveco Daily EEV; prestiżowa nagroda dla hybrydowego autobusu MAN; pierwsza w Polsce Scania R 730 trafiła do nowego właściciela.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.