Select Page


Na osi w TVN TURBO 23-30.07.2011


 

W najbliższym odcinku: Renault Premium Optifuel; Mercedes i Schmitz w Strykowie; Nowa siedziba celników; III Fire Truck Show.Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota  23. lipca o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (23.07) – godz. 22.15, Niedziela (24.07) – godz.15.00
Wtorek (26.07) –  godz. 8.15 , 14.30, 00.00, Środa (27.07) –  godz. 10.45 15.30
Piątek (29.07) – godz. 6.00, 14.30, Sobota (30.07) – godz. 6.45,

A zobaczyć będzie można między innymi:

Renault Premium Optifuel
w dobie coraz droższego paliwa trwa nieledwie heroiczny bój o każdą jego kroplę. W Renault przejawem tej walki jest Optifuel – metoda wyrażająca kompleksowe podejście producenta do oszczędzania paliwa.

Mercedes i Schmitz w Strykowie
firmy EWT i Diesel Truck wspólnymi siłami zbudowały i uruchomiły nowoczesny kompleks usługowo – handlowy, zlokalizowany niemal w samym środku Polski. Rozmach inwestycji wskazuje, że są wobec niej dalsze, poważne zamiary.

Nowa siedziba celników
w Białej Podlaskiej powstały w znacznej części za fundusze Norweskiego Mechanizmu Finansowego obiekt, jest prawdziwą wizytówką Polski i całej Unii Europejskiej. Pozwala usprawnić obsługę interesantów, a funkcjonariuszom celnym stwarza komfortowe warunki pracy.

III Fire Truck Show
do niewielkich Główczyc na Opolszczyźnie zjechało ponad 30 pojazdów pożarniczych, które uczestniczyły w ich trzecim już zlocie. Organizatorem imprezy jest miejscowa jednostka OSP. Strażacy – ochotnicy chwalili się swoimi autami i przy okazji dobrze bawili.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Iveco Daily – ogromny wybór wersji; druga Scania V8 730 KM w Polsce; Mercedes Actros Euro 6 tuż po premierze ruszył na trasę testową; obowiązkowe szkolenia można odbywać metodą e-learningu.        

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.


Więcej na : www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 7 lat temu.