Select Page


Na osi w TVN TURBO 24.09-01.10.2011


 

W najbliższym odcinku: Napędzane gazem Iveco, Z Wieltonu dla rolników, VII Zlot „Master Truck”.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI:
Sobota  24 września o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień: Sobota (24.09) – godz. 22.25, Niedziela (25.09) – godz.15.00
Wtorek (27.09) –  godz. 13.30, 23.45
Piątek (30.09) – godz. 6.00, 14.30, Sobota (1.10) – godz. 6.:35,

a zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGL – dystrybucyjnego MAN’a, mieszczącego się w klasie 12 ton DMC, wyposażono w 250 konny silnik. Dwustopniowe turbodoładowanie niweluje efekt turbodziury, a zautomatyzowana przekładnia TipMatic podnosi komfort pracy kierowcy. Obszerna kabina XL wraz z innymi elementami kompletacji pojazdu wskazują na jego długodystansowe możliwości.

Nowości w ADR’ach – okres przejściowy, kiedy poprzednie regulacje prawne mogły być jeszcze stosowane, minął z końcem pierwszego półrocza. Przypominamy zatem, co zmieniło się w przepisach ADR i podpowiadamy, gdzie znaleźć aktualne przepisy i ich wykładnię.

Kierowca i jego ciężarówka – w tym odcinku bohaterem naszego cyklu będzie kierowca, któremu nawet 100 tonowy ładunek nie straszny. I choć zwykle jeździ z niemałą obstawą, to wcale nie czuje się królem szosy, niezależnie od kraju do którego rzuciło Go zlecenie transportowe.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: skąd czerpać wiedzę o zmianach w przepisach; Fiat liderem rynku aut dostawczych; program lojalnościowy Scania Griffin; pakiet Efficient Line dostępny w szerszej gamie MAN’ów.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest 


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.