Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 24 kwietnia godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 24 kwietnia o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

Targi Świat Betonu – naszego amerykańskiego korespondenta zwabił „Betonowy Świat” – największe w USA targi sprzętu, maszyn i pojazdów mających związek z tym niezwykle popularnym materiałem budowlanym. Można zaryzykować stwierdzenie, że tegoroczna ekspozycja miała dwa istotne wyróżniki: ekologię i chińską ekspansję.

O ładunkach z internetu – czasy, kiedy ciężarówka jechała w jedną stronę z ładunkiem, a wracała pusto minęły już dawno. Ale nawet mający stałe kontrakty przewoźnik musi uwzględniać możliwość braku frachtu powrotnego. Internetowa giełda ładunków może być w takim przypadku dobrą receptą na podjęcie ładunku.

Mercedes Zetros – zbudowany z myślą o wojskowym wykorzystaniu, Zetros jest ciężarówką terenową z prawdziwego zdarzenia. Ale taki pojazd o nieprzeciętnych zdolnościach pokonywania przeszkód terenowych może być także przydatny wielu służbom cywilnym. Co ten Mercedes potrafi przekonaliśmy się na fabrycznym torze prób.

Man i MAN – o 40-to letnim mężczyźnie można powiedzieć, że jest w kwiecie wieku, a o 8-mio letnim samochodzie ciężarowym, że to już dziadek. Taką właśnie parę chcemy przedstawić. Leszek i jego MAN pracują razem już od 8 lat i gdyby przez ten czas jeździli ciągle wzdłuż równika, to objechaliby Ziemię już 32 razy, a teraz byliby w połowie 33 okrążenia.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: jeszcze tylko do 15 maja można się zgłosić do konkursu Scanii na najlepszego, młodego, zawodowego kierowcę; rozegrano półfinał XI Olimpiady Techniki Samochodowej; Volvo prezentuje ciężarówki i maszyny budowlane swojej marki; nowy Fiat Doblo Cargo.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.