Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 24 lipca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 24 lipca o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 8:00, 17:00  wt. godz. 4:25, 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 6:00, 15:15, pt. godz. 11:00
i w następną sobotę godz. 7:15

A zobaczyć będzie można między innymi:
Premiera Astry – niedawno Iveco przedstawiło polskim odbiorcom Astrę – nową markę, która przewidziana jest do szczególnie wymagających zastosowań. Ciężarówka ma wiele wspólnych cech z autami Iveco. Pod tą marką produkowane są także olbrzymie wozidła.

Co nowego proponuje KH Kipper
– kielecki producent, od kilkunastu lat obecny na polskim rynku, ciągle poszerza swoją ofertę. Ostatnio, obok zabudów samowyładowczych na samochody i własnej konstrukcji przyczepy, przedstawił własnej konstrukcji urządzenie hakowe i żuraw hydrauliczny.

VI Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” w Opolu
– zwiastunem tegorocznego Zlotu był zjawiskowy wręcz konwój, który na dwa dni przed oficjalnym otwarciem imprezy przemierzał całą Polskę z północy na południe. W ślad za pilotem podążały jedne z najpiękniejszych ciężarówek w Europie, budząc zainteresowanie i zachwyt na całej trasie, oraz zazdrość innych kierowców.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: do niewielkich Główczyc na Opolszczyźnie zjechało kilkadziesiąt wozów strażackich; dealerzy ciężarówek rozszerzają swoje zainteresowania o auta osobowe; Fiat Doblo Cargo Maxi; niezwykły konwój stanowił preludium do VI Zlotu „Master Truck”.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.