Select Page


Na osi w TVN TURBO 25.06 – 01.07.2011


 

Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota  25 czerwca o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (25.06) – godz. 22.00, Niedziela (26.06) – godz.15.00
Wtorek (28.06) –  godz. 00.00, Środa (29.06) –  godz. 10.45 15.30
Czwartek (30.06), Piątek (1.07) – godz. 6.00

A zobaczyć będzie można między innymi:

Iveco Daily – prezentujemy samochód, który posłużyć może niewielkiej brygadzie. Pracowników wygodnie przewiezie w przedziale osobowym, a potrzebne im materiały lub sprzęt zmieszczą się w ładowni. Auto napędza ekologiczny silnik, a przeniesieniem mocy na koła zajmuje się między innymi zautomatyzowana skrzynia przekładniowa.

Naczepa samowyładowcza MEGA – pojazdy nyskiego producenta zasługują na bliższe poznanie z kilku względów. Jednym z nich jest układ jezdny, w którym montowane są osie własnej konstrukcji i produkcji firmy MEGA. Obniża to cenę naczepy i to jest kolejny powód, skłaniający do przyjrzenia się tej wywrotce.

Truck & Bus Show Bydgoszcz – impreza o kilkuletniej tradycji swoje pierwsze edycje miała na bydgoskim lotnisku. Po przeprowadzce do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku na skraju miasta zyskała bardziej malownicze otoczenie. Organizująca targi Akademia Transportu odczuła w tym roku jeszcze brzmiące w branży echa kryzysu.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: ożywienie sprzedaży dostawczych Fiatów; system e-myta administrowany przez Via TOLL coraz bliżej; e-learning wygodnym sposobem na kursy dla kierowców zawodowych; rozstrzygnięto konkurs na „Złoty pas”; zapraszamy na I Podkarpacki Zlot Samochodów Ciężarowych w dniach od 1 do 3 lipca na lotnisku w Turbii, 9 kilometrów od Stalowej Woli.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor transportu drogowego Tadeusz Sterniuk. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.