Select Page


Na osi w TVN TURBO 25.12- 31.12.2010


 

W najbliższym odcinku m.in.: Mercedes Sprinter City, Piramida w Nevadzie, Starachowice, Sady koło Poznania i MAN, Felieton na koniec roku.

 

 

Premiera najbliższego odcinka NA OSI

Sobota 25 grudnia o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (26.12) – godz.15.00, 1.45
Poniedziałek (27.12) – godz. 15.30            
Wtorek (28.12) – godz. 9.30, 23.30 
Czwartek (30.12) – godz. 6.00, 15.30
Piątek (31.12) – godz. 8.50


A zobaczyć będzie można między innymi:

Mercedes Sprinter City – kilkunastoosobowy autobus na bazie Mercedesa Sprintera jest dziełem polskiej firmy Auto Cuby. Zastosowano specjalną podłogę i tylny stopień, aby można było przewozić osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich.

Piramida w Nevadzie – nie będziemy podróżować po Egipcie, ani po USA, bo zarówno ta piramida, jak i Nevada znajdują się w naszym kraju. Niezwykle charakterystyczna budowla jest znakiem rozpoznawczym stacji paliw Nevada Center – wyróżnionej przez samych kierowców tytułem Stacja Roku 2009.

Starachowice, Sady koło Poznania i MAN – wszystkie niskopodłogowe autobusy z lwem na masce budowane są w Polsce. W Starachowicach powstają nadwozia, a z Sadów pod Poznaniem wyjeżdżają gotowe już pojazdy. Są dobrze znane nie tylko na ulicach wielu polskich miast, ale w całej Europie.

Felieton na koniec roku – przeznaczony dla roku 2010 kalendarz już się kończy. Zapisało się w nim wiele wydarzeń, z których najważniejsze przypomnimy. Ich ilość świadczy o pewnym ożywieniu w branży, które rozpala nadzieję na to, że nadchodzące 12 miesięcy będzie lepsze.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Volvo szkoliło dziennikarzy; zielone Mercedesy; ITD kontroluje mocowanie ładunków; MAN chce uzyskać o 25% mniejsze spalanie.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


Sponsorem programu „Na Osi” jest 


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.