Select Page


Na osi w TVN TURBO 26.03- 1.04.2011


 

W najbliższym odcinku: Fiat Fiorino; ITD kontroluje zabezpieczanie ładunków; Informator Kierowcy Zawodowego ma już rok;  Kierowca i jego ciężarówka.Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota 26 marca o godz.14.00

UWAGA! NOWE DOGODNE TERMINY EMISJI POWTÓREK:
Sobota (26.03) – godz.22.15, Niedziela (27.03) – godz.15.00, 00.50,
Poniedziałek (28.03) – godz. 12.00, Wtorek (29.03) –  godz. 00.50,
Środa (30.03) – godz. 9.45, 15.30, Czwartek (31.03) – godz. 10.15,
Piątek (01.04) – godz. 6.00

A zobaczyć będzie można między innymi:

Fiat Fiorino – wymyślony we Włoszech, budowany w Turcji, a znany w całej Europie – ten zadziorny maluch jest dowodem na to, że każda nisza na rynku musi być wypełniona. Mały zwinny samochodzik, o cechach typowych dla pojazdów miejskich, potrafi ekonomicznie i szybko przewieźć dość spory ładunek.

ITD kontroluje zabezpieczanie ładunków – przyczyną jednej czwartej wypadków drogowych w Unii Europejskiej jest nieprawidłowe mocowanie ładunku. Polska nie wyróżnia się na plus w tej zatrważającej statystyce. Dlatego też Inspekcja Transportu Drogowego coraz więcej uwagi poświęca podczas kontroli pojazdów właściwemu zabezpieczeniu przewożonych ładunków.

Informator Kierowcy Zawodowego ma już rok
– wydawany pod egidą Stowarzyszenia Kierowca.pl kwartalnik właśnie skończył pierwszy rok swego istnienia. Bezpłatne wydawnictwo trafia do rąk zawodowych kierowców między innymi za pośrednictwem policjantów.

Kierowca i jego ciężarówka –
przedstawiamy parę wyjątkową, nawet w naszej galerii nietuzinkowych. Zarówno on – kierowca, jak i ona – ciężarówka służą innym pomocą, ratują ich życie i mienie. Nazwa „wóz bojowy”, jaką się taki pojazd określa, brzmi równie przeraźliwie, jak dźwięk syreny, kiedy auto gna do akcji.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: na terminalu w Koroszczynie udaremniono – dzięki skanerowi rentgenowskiemu – kolejny przemyt; Mercedes Vito należy do rekordzistów popularności; Renault Trucks bada możliwości odzysku ciepła z gazów wydechowych i przekształcenia go w energię elektryczną; docierają do nas informacje, że w Polsce zaczyna brakować opon do pojazdów ciężarowych.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.