Select Page


Na osi w TVN TURBO 26.11-02.12.2011


 

W najbliższym odcinku: Iveco Trakker 8×4, Renault w Błoniu, Jak minęło 35 godzin, Ciężarówka „widmo”.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI:
Sobota  26 listopada o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień: Sobota (26.11) – godz. 22.45, Niedziela (27.11) – godz.14.45,,
Wtorek (29.11) –  godz. 6.30, 23.45, Czwartek (1.12) – godz. 9.15 , Piątek (2.12) – godz. 6.00 .

a zobaczyć będzie można między innymi:

Iveco Trakker 8×4 – 13-to litrowy silnik Euro 5, 410 KM mocy maksymalnej, napędzane dwie z czterech osi, zawieszenie klasyczne na resorach – takie podwozie świetnie nadaje się dla wywrotki. Skrzynię samowyładowczą zbudowała i zabudowała firma Gervasi.

Renault w Błoniu – na otwarcie tego serwisu przybył Philippe Gorjux, Prezes Renault Trucks Polska, oraz liczne grono zaproszonych gości. Błonie było dla Renault w tym dniu miejscem najważniejszym, ale nie pierwszym w tym roku.

Jak minęło 35 godzin – upłynął termin, w którym kolejna grupa kierowców zawodowych musiała ukończyć obowiązkowe szkolenie okresowe. Wielu z nich skorzystało z nowoczesnej metody e-learningu, o której dowiadywali się z kampanii „35 godzin w dowolnym tempie”.

Ciężarówka „widmo” – auto wyprodukowano w Holandii, właścicielem jest firma z Gdańska, więc jego bliski kontakt z morzem jest oczywisty. Była to inspiracja to marynistycznych motywów, jakie wykorzystano do stuningowania „Latającego Holendra”.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Fiat na czele rankingu sprzedaży dostawczaków; nowe regulacje prawne od 4 grudnia; zafundowaliśmy sobie bubel za 5 mld zł; nowy punkt Mercedesa koło Torunia.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.