Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 26 czerwca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 26 czerwca o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

A zobaczyć będzie można między innymi:

Mazurska przygoda Mercedesa – trasy o zróżnicowanym stopniu trudności pozwoliły różnym modelom Mercedesów pokazać pełnię swoich możliwości. Zaś branżowym dziennikarzom dały sposobność przekonania się, że te auta nie ulękną się żadnej przeszkody terenowej.

Darmowe szkolenia – w kilku miejscach w kraju kierowca zawodowy lub kandydat do tego zawodu może skorzystać z bezpłatnych kursów, zgodnych z obowiązującymi wymaganiami. Jest to możliwe między innymi w ośrodku szkoleniowym Łódzkiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych i Spedytorów.

EWT inwestuje – w Strykowie pod Łodzią powstaje nowoczesne centrum sprzedaży i obsługi pojazdów użytkowych Mercedes i naczep Schmitz Cargobull. Niedawne, uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego było okazją do zapoznania się z możliwościami tego obiektu, w którym naczepy będą także montowane.

Truck & Bus Show Bydgoszcz – barwny konwój ciężarówek dał sygnał do rozpoczęcia nie tylko bydgoskiego zlotu, ale też tegorocznego sezonu imprez trakerskich w Polsce. Auta, które przyjechały do Bydgoszczy przekonują, że pod pojęciem traker kryje się coś więcej, niż tylko zawodowy kierowca.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: zapraszamy do Opola na VI Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck”; co nęka polskich przewoźników; Renault Kangoo; będzie bezpieczniej w autobusach.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.