Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 27 marca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 27 marca o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

TEST:
Scania Irizar i4
Przedstawiamy dwuosiowy autobus, którym wygodnie,bezpiecznie i komfortowo podróżować może 50 pasażerów. Jego producent wykazał niezwykłą troskę o niepełnosprawnych.

FELIETON:
Ciekawa propozycja Continentala
Nie tylko operatorzy flotowi, ale także indywidualni przewoźnicy mogą skorzystać z niezwykle interesującej oferty,która właśnie została przedstawiona jednocześnie w kilku krajach Europy.

REPORTAŻ:
Co nowego w Kielcach
Odwiedzamy jednego z Polskich producentów zabudów samowyładowczych – kielecką firmę KH Kipper. Powstają tam dobrze znane wywrotki: zarówno tylnozsypowe jak i trójstronne.Ale w ofercie są też różne przyczepy:  centralnoosiowe, niskopodwoziowe i rolnicze. Produkowane też są naczepy.

KIEROWCA I JEGO AUTO:
Mirek i Volvo
Zdarzało się, że Mirek już na lekcje do szkoły przyjeżdżał ciężarówką. Bo zawodowe prawo jazdy ma od 18 roku roku życia. Teraz, pom kilkunastu latach za kółkiem, nawinął już na koła 1,5 mln kilometrów. Jeździ po całej Europie Volvem z naczepą chłodniczą.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli  Stroboskop, a w nim: już niebawem za karę nałożoną za naruszenie przepisów drogowych w dowolnym państwie Unii  Europejskiej, kierowca będzie musiał zapłacić w swoim kraju zamieszkania; Parlament radzi nad tzw. ustawą kryzysową; pod koniec 2011 roku transportowców będą obowiązywać nowe dokumenty; Fiat niezmiennie na czele polskiego rynku aut dostawczych.
Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu  drogowego Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi” zaprasza swoich Widzów do aktywnego współredagowania programu. Na drodze ciągle coś się  dzieje. Wypadek, złe oznakowanie drogi, a może coś wesołego? Masz kamerę – sfilmuj i przyślij. Może właśnie Twoje zdjęcia zobaczysz w telewizji!? Przysyłajcie kasety VHS, Video 8, DV CAM wraz z informacją gdzie i kiedy nagraliście kasetę.

UWAGA! Autorom wykorzystanych materiałów wypłacone są honoraria!

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.