Select Page


Na Osi w TVN TURBO 28.04-4.05.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 28.04. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Przyjrzymy się z bliska naczepie firmy Mega. Może i wygląda jak każda inna, ale potwierdza, że pozory mylą. Co takiego wyróżnia ją z szarego tłumu?

Użytkownicy i miłośnicy pojazdów budowlanych mieli szansę zobaczyć te pojazdy w swoim żywiole, bowiem ruszyła pierwsza edycja Iveco Construction Tour – impreza odbywająca się w kilku miastach. My zdamy relację z pierwszego wydarzenia.

Seria „Amerykański Trucker w Polsce” niestety dobiegła już końca. Czas podsumować jakie marki wypróbował Hiob podczas swojej wizyty w Polsce i jak poszło mu prowadzenie europejskich pojazdów.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Scania do misji specjalnych, Volvo na biopaliwo, urok Neoplana doceniony oraz sportowy Van.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Powórki emitujemy cały tydzień:
Sobota (28.04.) godz. 22:30
Niedziela (29.04.) godz. 14:20, 2:50
Poniedziałek (30.04.) godz. 9:50
Wtorek (1.05.) godz. 6:55, 23:25
Środa (2.05.) godz. 2:40
Piątek (4.05.) godz. 10:30

Więcej: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.