Select Page


Na osi w TVN TURBO 28.05-3.06.2011


 

W najbliższym odcinku: Volvo FM i FMX; Magnes, kierowca i inspektor; Wszystko pod jednym dachem; MAN w ochotniczej służbie.


Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota 28 maja o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (28.05) – godz. 22.15, Niedziela (29.05) – godz.15.00
Wtorek (31.05) –  godz. 23.59, Środa (01.06) –  godz. 15.30
Czwartek (02.06) – godz. 10.20, Piątek (03.06) – godz. 6.00

A zobaczyć będzie można między innymi:

Volvo FM i FMX – przeznaczone do transportu regionalnego Volvo FM pokazało w ubiegłym roku swoje nowe oblicze. Twórcy odmienionego wizerunku auta czerpali natchnienie z flagowego modelu FH. Na sprawdzonej koncepcji technicznej linii FM zbudowano dedykowany budowlance model FMX, który debiutował na monachijskiej Baumie.

Magnes, kierowca i inspektor – czuwający nad przestrzeganiem przepisów regulujących transport drogowy inspektor transportu drogowego musi mieć spory zasób wiadomości. Ale obok zagadnień ściśle merytorycznych powinien też orientować się w sposobach omijania prawa. Szkolenie w firmie Lontex dostarczyło inspektorom takiej właśnie wiedzy.

Wszystko pod jednym dachem – marek i modeli pojazdów użytkowych jest mniej niż osobowych, ale przy wielkiej różnorodności wersji podwozi, zespołów napędowych, kabin i zabudów liczba części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych idzie w dziesiątki tysięcy. W Opoltransie da się znaleźć wszystko do wszystkiego.

MAN w ochotniczej służbie – strażacy – ochotnicy z Kamienia koło Rybnika czekali ponad 100 lat na taki samochód, a kiedy wreszcie pojawił się w ich remizie, odczuli to jak zmianę epoki. Kierowca tego MAN’a jest strażakiem od zawsze.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Volvo uruchomiło nowy serwis w Skawinie; Mercedes podpowiada, jak jeździć taniej; stowarzyszenie Kierowca.pl ruszyło z kampanią „35 godzin w dowolnym tempie”; zapraszamy na 18 Trakerskie Spotkanie do Krakowa.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor transportu drogowego Tadeusz Sterniuk. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.