Select Page


Na osi w TVN TURBO 29.01 – 4.02.2011


 

W najbliższym odcinku m.in.: Nowy Mercedes Viano, Czeskie natarcie, Scania świątecznie, Kierowca i jego ciężarówka.

 

 

 

Premiera najbliższego odcinka NA OSI

Sobota 29 stycznia o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (30.01) – godz.15.00
Poniedziałek (31.01) – godz. 8.00, 15.25
Wtorek (01.02) – godz. 8.30, 23.40
Czwartek (03.02) – godz. 6.00, 13.20
Piątek (04.02) – godz. 9.45


A zobaczyć będzie można między innymi:
Nowy Mercedes Viano – komfortowa wersja osobowa dostawczego Vito nazywa się Viano. Po niedawnej modernizacji różnice pomiędzy bliźniakami są większe niż poprzednio. Wspólną ich cechą pozostaje niezwykle wysoka dbałość o ekologię.

Czeskie natarcie – ciężarówki jednego z pierwszych w świecie producentów samochodów były kiedyś bardzo popularne w Polsce. Dziś niewiele już Tatr jeździ po naszych drogach. Czesi chcą to zmienić i przedstawiają szeroką ofertę ciekawych aut.

Scania świątecznie – Scania Polska S.A. w ubiegłym roku świętowała jubileusz 15 lecia, więc jednym z elementów świątecznego spotkania z przedstawicielami mediów była projekcja filmu przypominającego najważniejsze wydarzenia tych lat. Ale sporo mówiono też o planach na rok bieżący.

Kierowca i jego ciężarówka – prezentowany MAN jest oczkiem w głowie właściciela firmy, który osobiście zaplanował przebudowę auta. Jeżdżący tą ciężarówką kierowca jest z kółkiem za pan brat od 10 lat, ale dotychczas więcej miał do czynienia z mniejszą kierownicą auta osobowego.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: 27 hybrydowych autobusów Volvo jeździć będzie w holenderskim Dordrecht; w Lublinie rusza produkcja Pasagona; użytkowe modele Hyundaia wkrótce trafią na polski rynek; kontrowersje wokół wstrzymania inwestycji drogowych.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest 


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.