Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 29 maja godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 29 maja o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

A zobaczyć będzie można między innymi:

Iveco 6×6 – czarny Trakker z napędem na wszystkie koła przypadł nam bardzo do gustu. Dynamiczny silnik o więcej niż wystarczającej mocy, oraz wygodna kabina są najważniejszymi atutami auta. Do tego podwozia idealnie wręcz pasuje dwustronna zabudowa samowyładowcza z kieleckiego KH Kippra.

Mercedes „Bau Tour” – tłumaczenie nazwy tej imprezy na polski mogłoby brzmieć „budowlane podróże po kraju”. Bo taki też był charakter tej, zorganizowanej przez Mercedesa „wycieczki”. Ale jej celem nie było podziwianie pięknych krajobrazów czy zabytków sztuki. W podziw wprawiały możliwości ciężarówek z trójramienną gwiazdą na atrapie.

Z wizytą na BAUMIE – specjalistyczne targi maszyn, pojazdów i sprzętu budowlanego organizowane w Monachium za każdym razem gromadzą liczne grono producentów takich urządzeń. Cieszą się też olbrzymim zainteresowaniem publiczności, choć są wybitnie branżowe. Bo przecież „budowlanka” to dziedzina niezwykle szeroka, wręcz interdyscyplinarna.

Kierowcę i jego ciężarówkę – Janusz ma wszystkie kategorie prawa jazdy, a za kółkiem spędził już 15 lat. Teraz jeździ autocysterną na podwoziu Volvo.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: zapraszamy od 9 do 11 lipca do Opola na VI Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck”; van roku 2010 czyli Nissan NV 200 pojawia się już w Polsce; czy mamy zbyt restrykcyjne normy hałasu?; już działa europejski internetowy portal celny.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.