Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 3 kwietnia godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 3 kwietnia o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 6:15, 17:00 wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz. 13:30, czw. godz.3:40, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

TEST:

Iveco Eco Daily CNG – nie jest dobrze jeśli kierowca jest pod gazem, ale jeśli pod gazem jest samochód, to całkiem inna historia. Iveco jeździ na gazie ziemnym, a więc bardzo tanio i ekologicznie. Szkopuł w tym, że w Polsce prawie nie ma gdzie tego pojazdu zatankować.

FELIETON:

Czy szkolenia na kwalifikację wstępną są drogie – kandydata na kierowcę zawodowego czeka 280 godzinny kurs i wydatek w granicach od 5 do 8 tysięcy złotych. Zastanowimy się, czy to dużo, czy można liczyć na refundację tych kosztów, a także czy pomysł skrócenia ilości godzin szkolenia jest dobry.

REPORTAŻ:

Odsłaniamy zamiary MAN’a na 2010 rok – jak zwykle początek roku to okres, w którym spogląda się na minione 12 miesięcy i odkrywa plany na bieżące 365 dni. MAN zaprosił branżowych dziennikarzy do Krakowa, gdzie prezesi mówili jak było i co będzie. A potem wszyscy udali się do fabryki MAN’a w Niepołomicach.

KIEROWCA I JEGO AUTO:

Dwóch panów i ślicznotka z długim nosem – mająca już swoje lata Scania wygląda tak, jakby właśnie wczoraj wyjechała z fabryki. To zasługa jej właściciela i jego pracowników. Ten pojazd z zabudową specjalną potrafi wyciągnąć z tarapatów inne ciężarówki.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: nowe silniki Volvo zainteresowały przewoźników;  cudowny interes polskiego rządu; Europart dostarczy potrzebne części w całej Europie; Mercedes przedstawił prototyp elektrycznego Vito.Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kohanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki

Magazyn „Na osi” zaprasza swoich Widzów do aktywnego współredagowania programu. Na drodze ciągle coś się dzieje. Wypadek, złe oznakowanie drogi, a może coś wesołego? Masz kamerę – sfilmuj i przyślij. Może właśnie Twoje zdjęcia zobaczysz w telewizji!? Przysyłajcie kasety VHS, Video 8, DV CAM wraz z informacją gdzie i kiedy nagraliście kasetę.

UWAGA! Autorom wykorzystanych materiałów wypłacone zostaną honoraria

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.