Select Page


Na osi w TVN TURBO 30.07- 06.08.2011


 

W najbliższym odcinku: 60 Actrosów; Cel – bezpieczeństwo; VII Zlot „Master Truck”.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota  30. lipca o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (30.07) – godz. 22.15, Niedziela (31.07) – godz.15.00
Wtorek (02.08) –  godz. 8.15 , 14.30, 2355, Środa (03.08) –  godz. 15.30
Czwartek (04.08) – godz. 18.25, Piątek (05.08) – godz. 6.00, 14.30, Sobota (06.08) – godz. 6.45,

A zobaczyć będzie można między innymi:

60 Actrosów – kontrakt opiewający na dostawę 60 nowych ciężarówek to z pewnością niecodzienna transakcja. Ale właśnie taką sfinalizowano w firmie Auto Partner i już wiemy, że  nie było to jeszcze ostatnie słowo. Firma Demotrans zamierza bowiem odnowić swoją flotę w jeszcze większym stopniu i trwają właśnie ustalenia dotyczące rozszerzenia kontraktu o kolejną, równie dużą partię aut.

Cel – bezpieczeństwo – policja autostradowa z Bautzen zaprosiła na „dzień otwartych drzwi” policjantów z Polski, bo oprócz rodzinnego festynu była też poważna konferencja pod hasłem: „Bezpieczna autostrada – bezpieczne wakacje”. Bardziej lokalny zasięg miał turniej nazwany „Bezpiecznie przez Opole”, którego jednym z organizatorów była opolska drogówka. Ale tym wydarzeniom przyświecał taki sam cel – poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego.

VII Zlot „Master Truck” –  w tym roku Zlot przeprowadził się ze zbyt małego już kampusu Politechniki Opolskiej na lotnisko w Polskiej Nowej Wsi koło Opola. Odpowiednie przygotowanie dość dziewiczego terenu wymagało sporo sił i wielu różnych zabiegów. Wszystko świetnie się udało i miejsce było na czas gotowe. Licznie zmierzające na „Master Truck’a” ciężarówki tworzyły na trasie swojego przejazdu prawdziwe konwoje, budzące wszędzie wielki zainteresowanie.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: trwa kampania informacyjna stowarzyszenia KIEROWCA.PL pod hasłem „35 godzin w dowolnym tempie”; autobus MAN  z numerem fabrycznym 10 tysięcy; pożarniczy Zetros otrzymał wyróżnienie na targach EDURA 2011 w Kielcach; Polska fabryka Volkswagena spodziewa się sięgającego 20% wzrostu produkcji.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.