Select Page


Na osi w TVN TURBO 30.10 – 6.11.2010


 

W najbliższym odcinku m.in.: Kto wygrał nową Scanię R; Kierowca i jego auto; Co pomoc drogowa zrobiła w Opolu; Relacja z targów IAA cz. 1.

 

Premiera najbliższego odcinka NA OSI

Sobota 30 października o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (31.10) – godz.15.00
Poniedziałek (01.11) – godz. 3.00,1.15
Wtorek (02.11) –  godz. 9.35, 23.30
Środa (03.11) –  godz. 4.25, 13.00
Czwartek (04.11) – godz. 6.00
Piątek (05.11) – godz. 8.50
Sobota (06.11) –  godz. 3.35


 

 

A zobaczyć będzie można między innymi:
Kto wygrał nową Scanię R – wielki finał zakończył, zorganizowany przez Scanię już po raz czwarty, konkurs dla młodych kierowców zawodowych z całej Europy. W gronie 18 finalistów był też reprezentant naszego kraju. Jednak nagrodę główną – nowy ciągnik Scania R – zdobył ktoś inny.

Kierowca i jego auto – wyjeżdżający z fabryki samochód jest dla jednego produktem gotowym, a dla innego tylko swojego rodzaju surowcem. Tak właśnie traktuje auta – ze swojej natury dostawcze – kierowca, którego zaprosiliśmy do nas.

Co pomoc drogowa zrobiła w Opolu – niedawno przez to znane z Festiwalu Polskiej Piosenki i Zlotu Master Truck miasto przeciągnął, budzący duże zainteresowanie, barwny korowód pojazdów pomocy drogowej. Bo właśnie w Opolu postanowili się spotkać właściciele firm z całej Polski, świadczących takie usługi. Zlot był okazją do podyskutowania o problemach tej branży.

Relacja z targów IAA cz. 1
– międzynarodowa wystawa pojazdów użytkowych w Hanowerze gromadzi wszystkich ważnych, wielkich i mniejszych producentów. To tu właśnie chwalą się swoimi osiągnięciami, pokazują nowości, a nawet uchylają rąbka tajemnicy okrywającej najbliższą przyszłość.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: prezes Renault Trucks Polska otworzył nowy serwis pojazdów użytkowych tej marki; nowa linia opon Bridgestone „Ecopia” pozwala oszczędzać paliwo; odnowiony Opel Movano; tytuł Bus of the Year 2011 dla modelu VDL Citea.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i inspektor Agnieszka Dyktyńska-Malejki.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.