Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 31 lipca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 31 lipca o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 7:55, 17:00  wt. godz. 3:45, 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 5:55, 15:15, pt. godz. 11:00
i w następną sobotę godz. 7:15

A zobaczyć będzie można między innymi:
Konwój MB w Alpach – w Mercedesie postanowiono przeprowadzić niezwykły test. Do porównania wpływu samochodu na kierowcę wzięto dwie ciężarówki: 50-cio letnią i współczesnego Actrosa. Najpierw sprawdzono, jak przez pół wieku zmienił się wpływ aut na środowisko.

Zlot w Główczycach – niewielka miejscowość na Opolszczyźnie gościła niedawno kilkadziesiąt wozów strażackich. Wzorując się na Zlocie „Master Truck”, tamtejsi strażacy skrzyknęli kolegów z całej Polski, aby pochwalili się swoimi samochodami.

Wybory Miss i Mistera
– transportowcy z całej Europy mogą stanąć w szranki konkursu, którego celem jest wybranie najładniejszej pary pracującej w branży transportu, spedycji i logistyki. Zwycięzców rywalizacji, zorganizowanej przez europejską internetową giełdę ładunków „Trans”, poznamy w styczniu przyszłego roku.

VI Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” w Opolu – do Opola – miasta bez granic – zjechało około 150 tuningowanych ciężarówek z całej Europy. Zajęły cały plac kampusu Politechniki Opolskiej. Pomimo lejącego się z nieba żaru publiczność nie zawiodła i licznie przybyła podziwiać piękne samochody.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: miejsce do ważenia pojazdów przez ITD, które nie powinno służyć do takich kontroli; elektryczne Vito; ZMPD pomimo braku przepisów niektórych wykonawczych prowadzi liczne szkolenia kierowców; 70 nowych autobusów MAN wkrótce wyjedzie na ulice Warszawy.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.