Select Page


Na osi w TVN TURBO


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka 03.03 o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

– test Iveco Eurocargo – zmodernizowana gama silników spełnia normę EURO 5, a ekologia pojazdu, zbiornik na preparat Ad Blue i 6 cylindrowa jednostka z rodziny Tector sprawiają, że smolista czerń wyróżnia się na drodze.
-targi Bumasz – międzynarodowe targi, które skupiają inwestorów z branży budowlanej i motoryzacyjnej z całej Europy. Nowa wizja przyszłości pozwala na uwolnienie swojej wyobraźni i innowacyjnych pomysłów.
– amerykański Trucker w Polsce  – rozpoczynamy mini cykl spotkań z Hiobem, kierowcą polskiego pochodzenia, który po 30 latach wraca do ojczyzny, aby poznać i przetestować europejskie ciężarówki. Na pierwszy ogień Renault i opowieść o Truck Stopach w USA.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: nowy serwis Scanii, nowości w Daily – czyli co nowego pod maską, konkurs Volvo – sprawdźcie co możecie wygrać, oraz optymizm, który zauważyć można u Mercedesa.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.