Select Page


Na Osi w TVN TURBO 5-11.05.2012


 


Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 5.05. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Eurocomplex Trucks wkroczył na tereny Rzeszowa. To właśnie tam znajduje się nowootwarty serwis Renault. Czym się może pochwalić?

Nowe Actrosy cieszą się niezwykłym powodzeniem. Ponownie mamy przyjemność relacjonować przekazanie tego modelu Mercedesa. Tym razem firmie “Batim” w Nowym Sączu.

Pasażerowie firmy PKS Polonus koło Warszawy również mogą skorzystać ze świeżo przekazanych autobusów Scania Touring. W takiej podróży na pewno można czuć się bezpiecznie i komfortowo.

W Maju mija dziewięć lat od emisji pierwszego odcnika naszego programu. Sprawdźmy co zmieniło się przez ten czas.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: niechlubny rekord wypadków, Targi Transportu, Spedycji i Logistyki, Scania umacnia współpracę oraz dostawczaki na rynku wtórnym.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Powórki emitujemy cały tydzień:
Sobota (5.05.) godz. 22:30
Niedziela (6.05.) godz. 14:55, 2:50
Poniedziałek (7.05.) godz. 9:45
Wtorek (8.05.) godz. 6:55, 23:25
Środa (9.05.) godz. 4:05
Piątek (11.05.) godz. 10:30 3:50

Więcej: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.