Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 5 czerwca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 5 czerwca o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

A zobaczyć będzie można między innymi:

Volvo FM – do 410 konnego Volvo przypięliśmy super lekką, aluminiową naczepę samowyładowczą z Wieltonu i takim zestawem ruszyliśmy do żwirowni. W ciągniku naszą uwagę zwróciło kilka rzeczy, między innymi ekologia silnika. Z całą pewnością, będąc w potrzebie, skorzystalibyśmy z oferty wynajmu tego samochodu, jaką Volvo ma dla swoich klientów.

Bauma 2010 – ponownie zaglądamy na międzynarodowe specjalistyczne targi maszyn, pojazdów i sprzętu budowlanego, które gromadzą w Monachium wszystkich najważniejszych producentów takich urządzeń. Tym razem zainteresowały nas ciężarówki.

Opolska Politechnika Dziecięca – konstruktorem pojazdów nie zostaje się od ręki. Ale zainteresowania techniczne można rozwijać od najmłodszych lat. Między innymi takiemu właśnie celowi służą zajęcia prowadzone dla najmłodszych słuchaczy Politechniki Opolskiej.

Sposób na piękną ciężarówkę – zdarzają się takie ciężarówki, których wygląd zewnętrzny wręcz zapiera dech w piersiach. Główną w tym rolę gra polakierowanie pojazdu. Pewnie jednak nie wszyscy wiedzą, skąd się biorą pomysły, oraz ile czasu i wysiłku trzeba poświęcić, aby taki efekt uzyskać.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Astra – nowa marka ciężarówek na polskim rynku; Iveco Eco Daily CNG; „Autostrada Polska” w Kielcach; zapraszamy do Krakowa na Trakerskie Spotkanie.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.