Select Page


Na osi w TVN TURBO 6.11 – 13.11.2010


 

W najbliższym odcinku m.in.: Finał Truck Grand Prix; Wybrano najpiękniejszą; Relacja z targów IAA Hanower cz.2; Kierowca i jego auto.


Premiera najbliższego odcinka NA OSI

Sobota 6 listopada o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (07.11) – godz.15.00
Poniedziałek (08.11) – godz. 3.00 ,15.15
Wtorek (09.11) –  godz. 9.35, 23.30
Środa (10.11) –  godz. 4.25, 13.20
Czwartek (11.11) – godz. 6.00
Piątek (12.11) – godz. 8.50
Sobota (13.11) –  godz. 3.35


A zobaczyć będzie można między innymi:
Finał Truck Grand Prix – ostatni w tym roku wyścigowy weekend przyciągnął na leżący w pobliży Madrytu tor Jarama kilkadziesiąt tysięcy widzów. Hiszpanie dopingowali swojego faworyta – jeżdżącego MAN’em Antonio Albacete, któremu do tytułu Mistrza Europy potrzeba było kilku punktów.

Wybrano najpiękniejszą – gdańską siedzibę Scanii już po raz 9 zamieniono na jeden dzień w arenę zmagań o tytuł Miss. Spośród około 20 pojazdów jury i publiczność wybierało najładniejszy. Tradycyjnie konkursowi towarzyszyły specjalnie na tę okazję przygotowane atrakcje, a widowiskowy konwój ciężarówek mógł zachwycić.

Relacja z targów IAA Hanower cz.2 – wielka wystawa pojazdów użytkowych w Hanowerze obfituje w premierowe pokazy aut i znaczące wydarzenia. Z pewnością do ważnych należy ogłoszenie wyników i przyznanie tytułów pojazdom roku. Swoje nowości na targach prezentują też producenci ogumienia.

Kierowca i jego auto – kierowca tej ciężarówki niemal codziennie spotyka się z ludzkimi tragediami. Specjalnie wyposażony ciężki samochód ratownictwa drogowego pozwala sprostać najtrudniejszym zadaniom. Auto uczestniczy w licznych akcjach usuwania skutków wypadków drogowych w całym kraju.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Iveco obchodzi jubileusz 15-to lecia; Mercedes przedstawił odnowione modele Vito i Viano; Volvo i Michelin podpowiadają, jak zaoszczędzić 8000 euro; na opolskim odcinku A4 różne służby wspólnie kontrolowały prawidłowość mocowania ładunków.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i inspektor Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.