Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 6 marca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 6 marca o godz. 14.00
powtórki: pn. godz. 1:40, 8:30, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę  o godz. 7:30.

TEST:
MB Axor komunalny

Ekologia rozciąga się na wiele zagadnień, w tym także na pojazdy użytkowe. Ich przyjazność naturalnemu otoczeniu wyraża się w spełnianiu coraz ostrzejszych norm emisji spalin. Ale ciężarówki niosę też ulgę środowisku wypełniając zadania do których zostały budowane. Przykładem może być śmieciarka na podwoziu Mercedesa Axora.

REPORTAŻ:
Kobiety rządzące transportem

Jedne panie jeżdżą zawodowo ciężarówkami, autobusami, tramwajami czy trolejbusami. Potrafią zmusić te maszyny do uległości i całkiem nieźle im to wychodzi. Ale kobiety są też po drugiej stronie pojazdów. Przyznać trzeba, że w mundurach także im do twarzy. Nas jednak zainteresowało, czy uniform wpłynął na ich charakter.

REPORTAŻ:
Jak minął rok 2009 w Iveco

Zewsząd słychać było biadolenie, jaki to ten rok 2009 był kryzysowy. A tu tymczasem Iveco zaakcentowało swoją obecność premierą odnowionego Daily. W segmencie aut dostawczych była to jedyna premiera w ciągu tych minionych 12 miesięcy. Dodatkowo w Polsce oddano do użytku dwa nowe, autoryzowane serwisy, a marka zaznaczyła także swój udział w segmencie ciężkich aut budowlanych.

KIEROWCA I JEGO AUTO:
Rafał, MAN i śnieg

W naszym cyklu „Kierowca i jego ciężarówka” kolejna para, która tej zimy miała szczególnie wiele roboty. Posłuchajcie uważnie Rafała, bo być może to co mówi trafi Wam do przekonania i zmienicie swoje zdanie o drogowcach. Walka ze śniegiem to wcale nie łatwe zadanie.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: ekologiczny Fiat Panda CNG; projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym zakłada zwiększenie uprawnień policji i straży miejskiej; ustalono maksymalną stawkę za korzystanie z przystanków przez przewoźników organizujących transport zbiorowy; nowy Opel Movano.
Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski.
Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi” zaprasza swoich Widzów do aktywnego współredagowania programu. Na drodze ciągle coś się dzieje. Wypadek, złe oznakowanie drogi, a może coś wesołego? Masz kamerę – sfilmuj i przyślij. Może właśnie Twoje zdjęcia zobaczysz w telewizji!? Przysyłajcie kasety VHS, Video 8, DV CAM wraz
z informacją gdzie i kiedy nagraliście kasetę.

UWAGA! Autorom wykorzystanych materiałów wypłacimy honoraria

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.