Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 8 maja godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 8 maja o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

A zobaczyć będzie można między innymi:

Ciężarówki Volvo w gigantycznej piaskownicy – samochody przeznaczone do prac budowlanych najlepiej przedstawiać potencjalnym użytkownikom w warunkach zbliżonych do ich codziennej eksploatacji. Dlatego Volvo zorganizowało taką prezentację w piaskowni, gdzie obok aut można było także zobaczyć w akcji koparki i ładowarki tego producenta.

400 olimpijczyków – blisko cztery setki zawodników stanęło w szranki półfinałowej rozgrywki XI Olimpiady Techniki Samochodowej. Organizowany przez redakcję Auto Moto Serwisu i Wydawnictwa Komunikacji i Łączności turniej dla pozytywnie motoryzacją zakręconych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zdobywa sobie coraz większą popularność.

Wielton Tippers Show – w okolice Tarnowa zjechały ciężarówki różnych marek, między innymi: Iveco, Mercedes, Scania i Volvo. Ale to nie samochody były głównymi aktorami tego show. Podziwiano gwiazdorską obsadę, jaką zapewnił Wielton pod postacią swoich naczep i zabudów samowyładowczych.

Man i MAN – Janusz spędził za kółkiem już 40 lat. Ma więc duże  doświadczenie i łatwo może porównać auta, jakimi kiedyś jeździł z MAN’em TGS, którego teraz dosiada. Ta ciężarówka bardzo się jego kierowcy podoba, nawet mimo tego, że ma haka. Ale nie jest to hak na kierowcę.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: na stacji paliw Nevada Center można wygrać niemałe pieniądze; Iveco Eco Daily; Scania przyśpiesza produkcję; kluczyki, torebka lub buty mogą być skuteczną bronią.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.