Select Page


Na osi w TVN TURBO 9-13.07.2011


 
Premiera najbliższego odcinka NA OSI

Sobota  9. lipca o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (09.07) – godz. 22:15, Niedziela (10.07) – godz.1500
Wtorek (12.07) –  godz. 815 , 1430, 0000, Środa (13.07) –  godz. 10:45 1530
Piątek (08.07) – godz. 600, 1430, Sobota (09.07) – godz. 6:45,

A zobaczyć będzie można między innymi:
MAN Efficient Line we Wrocławiu – niemiecki producent ciężarówek zorganizował europejski Tour, podczas którego prezentowane były pojazdy w wykonaniu Efficient Line, a więc opracowane pod kątem oszczędzania paliwa. W Polsce pokazywane były w MAN’owskim Truck & Bus Center pod Wrocławiem.

PKS Gdańsk Oliwa – ten przewoźnik szczyci się półwieczną tradycją. Współpracuje z wieloma firmami transportowymi, a od kilku lat organizuje także konferencje poświęcone problemom branży transportowej. Podczas niedawno zakończonej dowiedzieliśmy się, jaki sposobami PKS w Gdańsku Oliwie radzi sobie na trudnym rynku.

Kierowca i jego ciężarówka – biało – niebieskie Volvo z firmy Repiński jeździ po całej Europie, budząc spore zainteresowanie innych użytkowników dróg, ale i służb kontrolujących transport. Jego kierowca, dzięki niezwykłej dbałości o cały zestaw, nigdy nie ma z nimi kłopotów.

18-tka w Krakowie
– tegoroczne „Trakerskie Spotkanie” było 18-tym z kolei. Można więc powiedzieć, że impreza dojrzała. Byliśmy na tych urodzinach i wraz z innymi dobrze się bawiliśmy. Mimo jubileuszu wszystko przebiegało utartym szlakiem.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: milion wyprodukowanych Mercedesów Vito; w sierpniu rusza seryjna produkcja Volvo FM o mieszanym napędzie metanowo-dieslowskim; Iveco pokazuje, że jest gotowe na normę Euro 6; zapraszamy na VII Zlot „Master Truck” do Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu “Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.