Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 01.12.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 1.12. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Gdy to Volvo wyrusza w drogę to znaczy, że komuś przytrafiło się nieszczęście. Przedstawimy pojazd ratownictwa drogowego.

Podkrakowską fabrykę MAN’a opuścił 40-tysięczny pojazd. Zobaczmy do kogo trafił ten jubileuszowy TGX.

Przeniesiemy się też na Targi Transexpo by zobaczyć co przygotował dla nas kolorowy świat autobusów.

Zolder oprócz wyścigów słynie również ze wlotu tuningowanych pojazdów. Zobaczmy które z polskich śliczności zaprezentowały się w Belgii.
 
A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: bezpiecznie z MAN’em, polska premiera Citana, hybrydowe Fuso oraz polska premiera Volvo FH.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński, młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski oraz adwokat Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 6 lat temu.