Select Page


Na Osi w TVN Turbo od 03.11.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 3.11. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Może nie jest przeznaczony do ciężkiej pracy na budowie, ale na pewno pomoże przy lekkim gospodarstwie. Oto Mitsubishi Fuso Canter.

Gdański MAN Truck&Bus Center miał chwilę na wspomnienia z otwarcia serwisu, ponieważ to już jego drugie urodziny. Zobaczmy co przygotowano na tę rocznicę.

A co się działo w Tęgoborzu? To właśnie tam przewoźnicy spotkali się by omówić kilka ważnych spraw branżowych.

Pamiętacie relację z ekslusywnej wystawy w ostatnim odcinku? Czas na drugą część. Znów przeniesiemy się do Niemiec na IAA Hannover 2012.

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: ekologia w Kielcach, słowacki zlot, dostawczak roku 2013 oraz MAN poza Europą.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński, młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski oraz adwokat Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.