Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 04.08.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 4.08. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Test tak zwanego “telewizorka”, czyli znanego od dwudziestu lat Renault Magnum z kierowczynią na czele – przedstawiamy test “prosto z trasy”.

Najszybsi, Niezawodni, Nowocześni – PKS Gdańsk Oliwa S.A. odsłonił swój nowy wizerunek. Uroczysta premiera odbyła się na gdańskim Targu Węglowym, a więcej o tym w programie.

Napędy alternatywne są przyjazne kieszeni każdego kierowcy i przewoźnika. Nieprzekonanych przekonać może zorganizowany przez Iveco pokaz Ecogama Iveco 2012.

Trzecia część relacji z tegorocznego zlotu Master Truck. Wspólnie możemy powspominać to kolorowe wydarzenie.

A w Stroboskopie: większy Kangoo, najmłodsze dziecko Mercedesa, nowy napęd Volvo oraz  sezon zlotowy w pełni.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.