Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 05.01.2013


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 5.01. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Poza ekonomiką eksploatacji i ekologią ma jeszcze jedną ważną cechę – mniejszą wrażliwość na niższej jakości paliwa. Oto Scania R Euro 5 SCR.

Jak przedstawiła się naszym przewoźnikom skandynawska nowość? Zobaczmy relację z polskiej premiery nowego Volvo FH.

Kolejne Actrosy przekazane – tym razem w Nowym Sączu. Zobaczmy co o pojazdach i zainstalowanym w nich systemie FleetBoard sądzą użytkownicy.

A ten pojazd nowy już nie jest, ale zimą dzielnie radzi sobie ze świeżym śnieżnym puchem. Zobaczymy co właściciel powie nam o swoim MAN’ie.

A w Stroboskopie: nowy rok – stare problemy, wywrotka 4×4, spotkanie ze Scanią oraz system IVECONNECT.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński z KMP w Opolu, starszy kontroler transportu drogowego Agnieszka Dyktyńska-Malejki z WITD w Opolu oraz mecenas Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 6 lat temu.