Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 06.10.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 6.10. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Tym razem czas na test w trudniejszych i na pewno brudniejszych warunkach – Scania z zabudową Meiller Kipper, czyli członek niejednej floty pojazdów budowlanych.

Zobaczymy kto w tym roku miał szczęście wygrać nową Szwedkę. Przedstawiamy finał konkursu Scanii na najlepszego młodego europejskiego kierowcę.

Komu możemy powierzyć przewóz ciężkiego ładunku? Jednym ze specjalistów od ponadgabarytów jest firma Panas. To właśnie z nimi wyruszymy w ciężką podróż.

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: militaria w Kielcach, pomorska miss, stały rynek wtórny oraz przyłapany „hokeista”.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński, młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski oraz adwokat Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.