Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 08.09.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 8.09. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

W tym odcinku trochę posprzątamy. Przetestujemy DAFa LF z zabudową Komunalpartner. Ten pojazd na pewno pomoże w usuwaniu odpadów.

MAN natomiast wybiera się na budowę. Gdzie powstanie siódme w Polsce centrum tej marki i kto wmurował kamień węgielny? O tym więcej w odcinku.

Co robiły pojazdy wojskowe w Winowie? Na pewno nie musiały interweniować, ale udowodnić, że pomimo lat nadal dobrze radzą sobie na poligonie.

A w Stroboskopie: gazowy Sprinter, kawalkada Eco Stralisów, spadek sprzedaży oraz niepokojący wzrost wypadków.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński, młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski oraz adwokat Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.