Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 08.12.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 8.12. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Nie jest to ani pług ani posypywarka, ale idealnie nadaje się do wywożenia białego puchu. Przedstawiamy Mercedesa Actrosa z wywrotką KH Kipper.

Prowadzenie pojazdu strażackiego czy cysterny nie należy do łatwych zadań, a koszty szkolenia do jazdy takim pojazdem mogą przyprawić nas o zawrót głowy. W takiej sytuacji może nam pomóc profesjonalny symulator – na przykład taki, jaki posiada firma CARGO z Jaworzna.

Poznamy mistrza ekonomicznej jazdy w zawodach Volvo Drivers Challenge.

Ten DAF na pewno spodobałby się zarówno fanom Batmana jak i  miłośnikom jego największego wroga. Oto Joker.
 
A w Stroboskopie: bezpieczeństwo z MAN’em, nieznaczny wzrost pośród dostawczaków, sprawozdanie firmy Paccar i nowe Iveco już w Polsce.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński, młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski oraz adwokat Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 7 lat temu.