Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 09.02.2013


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 9.02. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Każdy producent dąży do obniżenia zużycia paliwa. Zobaczymy jak ten cel osiągnął MAN. Przedstawimy MAN’a TGX Efficient Line.

 

 

A czasem w drodze nie musimy się martwić o zużycie paliwa. Magia? Nie! Opowiemy trochę o przeprawach promowych.

 

 

Czas na podsumowanie ubiegłego roku w Mercedesie. Jakimi dokonaniami może pochwalić się ten bardzo dobrze znany nam producent?

 

 

Te mroczne motywy prosto z piekła na pewno zna dobrze każdy miłośnik zlotu Master Truck. Oto Scania Morko.

 

 

 

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: nowy serwis Scanii, 35 lat Daily, nowa strategia oraz krwawe żniwa.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński z KMP w Opolu, starszy kontroler transportu drogowego Agnieszka Dyktyńska-Malejki z WITD w Opolu oraz mecenas Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 6 lat temu.