Select Page


Na Osi w TVN TURBO od 1.06


 


 
Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka 1.06. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Różne są przepisy na jajko. Który z nich wykorzysta Mikołaj – nasz kucharz zza fajery?

Czasami samochód sam nie pojedzie i trzeba go przewieźć. Przyjrzymy się przyczepom i zabudowom do tego przeznaczonym. Lekkie, zgrabne, produkowane przez firmę Blyss.

Zobaczymy też jak ze szkoleniami kierowców radzi sobie pewna opolska firma ODTJ Delta, która znajduje się w posiadaniu jednego z niewielu w Polsce autodromów.  

W Karlsruhe można było podziwiać nowego Econica i Unimogi – tak Mercedes odświeża gamę swoich pojazdów.

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: kamień węgielny SAF’a, krwawe żniwa trwają, „Fleet Derby” dla Sprintera oraz hybrydy w Paryżu.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński z KMP w Opolu, starszy kontroler transportu drogowego Agnieszka Dyktyńska-Malejki z WITD w Opolu oraz mecenas Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Magazyn „Na osi” zaprasza swoich Widzów do aktywnego współredagowania programu. Na drodze ciągle coś się dzieje. Wypadek, złe oznakowanie drogi, a może coś wesołego? Masz kamerę – sfilmuj i przyślij. Może właśnie Twoje zdjęcia zobaczysz w telewizji!? Przysyłajcie kasety VHS, Video 8, DV CAM wraz z informacją gdzie i kiedy nagraliście kasetę.  UWAGA!
Autorom wykorzystanych materiałów wypłacimy honoraria!
Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 77  464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1. Zapraszamy do oglądania!!!

Zapraszamy także na stronę www.tvbrawo.pl gdzie można oglądać nasze archiwalne materiały.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.