Select Page


Na Osi w TVN Turbo od 11.08.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 11.08. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Przyjemna i solidna zabudowa to nie jedyna zaleta tego pojazdu. Pojemny Iveco Trakker przyda się na każdym polskim placu budowy. Ale nie zdradzajmy wszystkich szczegółów przed emisją programu.

Nowootwarty serwis w Ostrołęce nie tylko służy pomocą przy naprawie pojazdów Renault. Można tam także nabyć nowe modele tej marki.

Europejskie ciężarówki cieszą się zainteresowaniem nie tylko na naszym kontynencie, ale i za oceanem. Odwiedziliśmy jeden z punktów Mercedesa w Stanach Zjednoczonych.

Czwarta z kolei już część relacji z tegorocznego zlotu Master Truck, czyli pokazów i konkursów ciąg dalszy.

A w Stroboskopie: Fiat liderem, Tarcza pod Opolem, najbardziej ekonomiczny oraz spotkanie z Mercedesem.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.