Select Page


Na Osi w TVN Turbo od 12.01.2013


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 12.01. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

 

Jedna z kilku odmian tego samochodu zawitała już do Polski. Auto w takim wykonaniu przewiezie kilku pasażerów oraz spory bagaż. Oto Mercedes Citan w odmianie kombi.

 

 

To urządzenie nie przyda się w małym pojeździe ale na pewno niejedna Scania z niego skorzysta – nowy tempomat przewidujący pionowe ukształtowanie drogi.  

 

 

Czy akcja w Niepołomicach faktycznie sprawi, że dzieci będą bezpieczne w szkole przy drodze? Sprawdźmy czego nauczyły się maluchy.

 

 

Witając nowe żegnamy i wspominamy stare. Zobaczmy jakie wnioski na przyszły rok może wyciągnąć Volvo.

 

 

 

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: szkolenie dla przewoźników, spadek sprzedaży, Antos już w Polsce oraz MAN dla armii.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński z KMP w Opolu, starszy kontroler transportu drogowego Agnieszka Dyktyńska-Malejki z WITD w Opolu oraz mecenas Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 6 lat temu.