Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 13.10.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 13.10. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Jedyny w Polsce odrestaurowany Star 25 należy do firmy Sachs Trans z Wodzisławia Śląskiego… Ale to nie jedyny eksponat w tej firmie. Zapraszamy na wycieczkę za kulisy.

Trochę inny test, bo prowadzony przez dziennikarzy branżowych. Jak wypadły MANy Fuel Efficiency na trasie do Wiednia?

W plebiscycie na Miss Pomorza kobiety nie mają szans, ponieważ ocenie poddawane są ciężarówki rodem ze Szwecji. Zobaczmy najpiękniejszą Scanię.

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: ciężarówka roku 2013, Paccar ma się dobrze, „roczek” MANa w Gdańsku oraz ekologiczne Iveco.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński, młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski oraz adwokat Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.